Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Izabela

Witam!

Wszyscy którzy mają problem z alkoholem, chcą sobie pomóc polecam ośrodek "Terapia Nałęczów". 

Ośrodek oprócz codziennej terapii (7-8 godzin dziennie, zarówno grupowej, jak i indywidualnej) dysponuje wieloma atrakcjami, takimi jak: sauna, solarium, basen, siłownia.

Rewelacyjny personel, przemiły właściciel, ale przede wszystkim świetnie wykwalifikowani terapeuci, którzy są w tutaj 24h na dobę. Ośrodek położony jest w pięknym otoczeniu. Doskonale można tu wyciszyć się, odpocząć, ale co najważniejsze uporać ze swoim nałogiem. Ja zaczęłam tu życie od nowa. Pobyt w "Terapii Nałęczów" traktuję, jak pobyt w sanatorium, sanatorium dla duszy, serca, mózgu. Dopiero tutaj dzięki wielogodzinnej pracy z terapeutami zrozumiałam, że w końcu przyszedł czas na zmiany w moim życiu, życiu którym do tej pory kierował alkohol.

Serdecznie polecam Izę - terapeutkę. Świetna osoba, świetna psycholog. Oprócz choroby alkoholowej, leczę się na zaburzenia osobowości. Iza, sprawiła że nawet w największym kryzysie  ponownie nabrałam chęci, wiary, nadziei i siły do walki, do walki z moim największym i najmocniejszym wrogiem - alkoholem.

Gorąco polecam ten ośrodek!!!

Pacjentka z warszawy