Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

O nas

Jesteśmy legalnie działającym wpisanym do rejestu placówek medycznych Ośrodkiem Leczenia Uzależnień,w odróżnieniu od innych prywatnych ośrodków prowadzących zwykłą działalność gospodarczą.

 

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień "Terapia Nałęczów"oferuje kompleksowe profesjonalne leczenie uzależnień.

Nasz Prywatny Ośrodek  położony jest w pięknej i malowniczej okolicy Nałęczowa. W naszym ośrodku mającym powierzchnię 1000 metrów kwadratowych, odnowionym  w kwietniu 2015 roku znajdują się piękne i przestronne pokoje z łazienkami, salon terapeutyczny z kominkiem (powierzchnia 160 m), oranżeria, salonik muzyczny oraz nowoczesna kuchnia, a także pokoje przystosowane do terapii indywidualnej.. Ponadto dysponujemy 3 garażami i miejscami parkingowymi (ok. 8). Teren całego ośrodka jest ogrodzony i  otacza go 2000 metrów pięknego ogrodu. Niedaleko znajdują się naturalne źródła z krystaliczną zdrowotną wodą  - dostępną dla naszych gości.

Jest to doskonałe miejsce do wyciszenia się i przemyśleń nad własnym życiem. Niesamowita cisza uspokaja, a także pozwala na refleksję oraz pomaga w procesie zdrowienia, bo cóż innego jest potrzebne choremu jeśli nie spokój i cisza. Nie znamy w Polsce innego tak pięknego miejsca jak to, które Państwu oferujemy i zapewniamy, że wiele razy nawet nie będąc już naszymi podopiecznymi będziecie nas odwiedzać i opowiadać o swoim cudownym nowym życiu. A my chętnie w tej ciszy posłuchamy i będziemy szczęśliwi, że znów ktoś odzyskał swoje życie.

Pobyt w naszym ośrodku to Twoja inwestycja w nowe życie, powodzenie, godność, zaufanie. Podanie nam swojej dłoni świadczy o odwadze, o chęci zapanowania nad swoim życiem. Jeżeli jesteś już gotów, by zmienić swoje życie, lub jeszcze się wahasz to nie czekaj – zadzwoń. Jutro może być już za późno. Może zabraknąć Ci siły na taki odważny krok, a tak nie wiele trzeba, by znów być szczęśliwym człowiekiem i nieść radość wszystkim dookoła siebie. Być dumą a nie utrapieniem dla najbliższych.

Zapewniamy:
Pełną dyskrecję i anonimowość . Pacjenci przyjmowani są bez skierowania, nie współpracujemy z NFZ. Jedynym warunkiem przyjęcia do ośrodka "Terapia Nałęczów" jest Twoja chęć zmiany i  gotowość do spokojnego, bezpiecznego i radosnego życia.

Leczenie naszych pacjentów (odwyk) rozpoczynamy od:
Rozmowy wstępnej mającego na celu ustalić stan zdrowia pacjenta oraz schorzenia wynikające z uzależnienia od środków psychoaktywnych.

Jadąc do nas trzeba mieć ze sobą:

  • Dowód tożsamości
  • Ubrania dostosowane do pory roku
  • Środki higieny osobistej
  • Potwierdzenie opłaty (przelew) ,ewentualnie opłata gotówkowa na miejscu w dniu przyjazdu pacjenta
  • Informujemy że opłata rezerwacyjna (zadatek) za"blokade" miejsca nie podlega zwrotowi w razie nie stawienia się pacjenta w umówionym terminie.

ZAPRASZAMY
Prywatnyn Ośrodek Odwykowy „TERAPIA NAŁĘCZÓW”
TEL: 536 199 199 lub  536 288 288