Terapia indywidualna w ośrodku odwykowym | Terapia Nałęczów

Indywidualna

Jeżeli zmagasz się z uzależnieniem, zwróć się po pomoc i jak najszybciej rozpocznij leczenie (odwyk). Indywidualna terapia odwykowa to szansa na odzyskanie normalnego życia i godności. W naszym ośrodku zapewnimy Ci doskonałe warunki do przemyśleń i refleksji, indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb odwyk, program terapeutyczny oraz kompleksową pomoc dla rodziny i bliskich. W naszym ośrodku przejdziesz kompleksowe badania, detoksykację, a w ramach terapii spotkasz inne osoby w trakcie leczenia odwykowego, co umożliwi wymianę doświadczeń oraz uzyskanie wsparcia w trudnych, kryzysowych momentach odwyku.

Jeśli nie możesz zostać w ośrodku na terapii stacjonarnej, możesz dojeżdżać na zajęcia. Pamiętaj jednak, że może to spowolnić proces leczenia, utrudnić go, a w skrajnych przypadkach nawet uniemożliwić. Nie martw się personel ośrodka wciąż będzie monitorował Twój stan zdrowia i kondycję psychiczną tyle, że drogą ambulatoryjną. W ten sposób zyskujesz pewność, że zawsze możesz liczyć na wsparcie – nieważne, czy jesteś w ośrodku, czy poza nim.

To Ty decydujesz się na walkę z nałogiem i to Ty z nim zwyciężysz. Zadaniem personelu ośrodka Terapia Nałęczów jest wspomóc Cię w wygraniu zarówno mniejszych bitew, jak i całej wojny. Dlatego tak duży akcent kładziemy na terapię indywidualną, którą odbędziesz, gdy zdecydujesz się na przygotowany przez nas program.

Już na samym początku wybierzemy dla Ciebie specjalistę, który będzie prowadził Twoją terapię. W skład naszej kadry wchodzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem w terapii uzależnień. Pomogli już setkom osób. Mamy pewność, że pomogą także Tobie. Psycholog i Terapeuta, z którym rozpoczniesz terapię indywidualną, pomoże Ci zaakceptować uzależnienie i potraktować je jako chorobę, którą można wyleczyć. Podsunie propozycje zmian, które pozwolą Ci stanąć na własne nogi i zacząć życie, o jakim kiedyś marzyłeś.

Zadzwoń do nas:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Odwykowy "TERAPIA NAŁĘCZÓW"
Uniszowice 1A, 21-030 Motycz

Ośrodek Leczenia Uzależnień

"Terapia Nałęczów"
Uniszowice 1A, 21-030 Motycz

tel. 536 199 199
tel. 536 288 288

Numer konta: 85 1240 5497 1111 0010 8602 6991

Numer konta: 98 1140 2004 0000 3902 4823 2798
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © Terapia Nałęczów 2019.
Projekt i wykonanie - Freeline.